„Левски” загуби от БАТЕ Борисов
София - Среща от третия предварителен кръг на Шампионската лига между "Левски" и БАТЕ Борисов

„Левски” загуби домакинската си среща с 0:1 от БАТЕ Борисов пред пълни трибуни снощи. Домакинският натиск продължи 30 минути, които завършиха с пропусната дузпа от Георги Иванов-Гонзо. След почивката отборът на Борисовский завод автотракторного электрооборудования направи няколко опасни контраатаки. При една от тях се стигна до корнер, след който Владимир Ржевски в 60-ата минута откри резултата. След края на мача феновете освиркаха Вили Вуцов. По-късно се разбра, че той е подал оставка, която е приета. Реваншът е след две седмици в Беларус.
Евгени Бакърджиев, Наско Сираков и Тодор Батков в ложата на стадиона
софия,футбол,футболисти,мач,среща,топка,терен,левски,бате борисов,шампионска лига,трети предварителен кръг,Евгени Бакърджиев,Наско Сираков,Тодор Батков,адвокат