Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Отборът на ЦСКА победи с 3:1 Ботев Пловдив в „града на тепетата”.   Неи отбеляза първи гол за „армейците”. Съдията на мача Стефан Спасов посочи бялата точка след игра с ръка на Данчо Тодоров от ЦСКА. Георги Христов от Ботев не пропусна и отбеляза изравнителен гол. След няколко пропуснати положения Неи отново наказа отбора на Ботев(Пд). След края на първото полувреме ЦСКА поведе с 2:1 над пловдивския Ботев. В 84-ата минута румънецът Флорентин Петре сложи край на интригата в шампионата.

Йордан Тодоров в борба за топката с играч на Ботев(Пд)