Локо (София) и ЦСКА завършиха 0:0
София - Футбол 21-и кръг на "А" група ЦСКА - "Локомотив" Сф

Дербито на 21-ия кръг на „А” група между "Локомотив" (София) и ЦСКА завършиха 0:0. Въпреки, че футболистите на „червените” от самото начало на мача притиснаха съперниците си не успяха да отбележат гол.  Велизар Димитров пропусна два пъти да открие резултата през първото полувреме. Най-чистото положение за гол ЦСКА имаха в края на първата част, когато Маркиньос центрира от фаул, а нападател в червен екип игра с глава, но в напречната греда. След мача подреждането в класирането е 53 точки за водача ЦСКА, а Локомотив е втори с 43 точки.
Удожи Чигозие (в бяло) се бори за топката
21-и кръг,А група,ЦСКА,Локомотив София,футбол,мач,терен,топка,футболист,Удожи Чигозие