България победи Финландия с 2:1 в приятелска футболна среща
София - Приятелска футболна среща между отборите на България и Финландия завършила 2:1

България победи Финландия с 2:1 в приятелската среща, която завърши преди минути на националния стадион "Васил Левски" в столицата. След като финландците поведоха с 1:0 през 22-рата минута на първото полувреме с гол от дузпа на Яри Литманен, Здравко Лазаров изравни две минути след почивката. Победният втори гол за нашите е дело на дебютанта Станислав Генчев в 92-рата минута, който оформи крайния резултат.
Димитър Бербатов спори за топката с финландски защитник
София,Приятелска футболна среща,отбори,България,Финландия,мач,футбол,димитър бербатов