На днешния ден в Америка "Кола" в бутилки, в България свещеници проговарят на български
Баба пие "Кока-Кола"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Баба пие "Кока-Кола"

дата: 12.03.2008
тегло: 332 KB
размери: 2000X1477 px
автор: Любомир Бенковски - Бенджи
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

На днешната дата 12 март през  1860 година в България за първи път се служи на български език в църква. До този момент българските свещенослужители са били задължени да служат на гръцки, предвид несамостойността на Българската Православна Църква. На същата дата само, че през 1894 отвъд океана в Америка започва продажбата на бутилирана "Coca-Cola". Първоначално измислена като лекарство без рецепта, благодарение на бизнесмена Айса Григс Кандлер, чиято агресивна маркетингова политика прави газираното питие лидер на световния пазар за безалкохолни напитки през 20 век и до днес.
Съвременната "Кока-Кола" в метални кутийки е популярна дори сред възрастните хора.
баба,кока-кола,безалкохолно,газирано,газирани,напитка,напитки,coca-cola