ЛукОйл-Нефтохимик победи полския отбор Ресовия

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Волейболният отбор на ЛукОйл-Нефтохимик победи Ресовия от полския град Жежов в осмина финалите на турнира "Чалъндж къп", който се игра в Бургас снощи. Спортистите от ЛукОйл-Нефтохимик загубиха в първата и втората част, след което изравниха резултата до 2:2 гейма, поведоха и спечелиха с мача с 3:2.