Центърът на София остана блокиран за един час заради аварирал автобус снощи
София - Движението в центъра е блокирано за един час заради аварирал автобус

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Движението в центъра е блокирано за един час заради аварирал автобус

дата: 31.01.2008
тегло: 279 KB
размери: 1367X2000 px
автор: Владо Мачоков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Центърът на София остана блокиран за един час снощи заради автобус, който закъса по средата на „Орлов мост” и остана там като бариера, докато го изтегли авариен камион.  Изнервени шофьори излизаха от колите си, за да запалят по цигара, а пътниците от градския транспорт продължиха пеш. Движението на автомобили по цялото „Цариградско шосе” в посока центъра спря.
Шофьор на автомобил пуши цигара изван колата си на "Цариградско шосе", докато чака да тръгне колоната от автомобили
движение,център,орлов мост,задръстване,блокирано движение,коли,аварирал автобус,автобус,Шофьор,Цариградско шосе