| Центърът на София остана блокиран за един час заради аварирал автобус снощи София - Движението в центъра е блокирано за един час заради аварирал автобус | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Движението в центъра е блокирано за един час заради аварирал автобус
дата: 31.01.2008 тегло: 372 KB размери: 1307X2000 px автор: Владо Мачоков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Центърът на София остана блокиран за един час снощи заради автобус, който закъса по средата на „Орлов мост” и остана там като бариера, докато го изтегли авариен камион.  Изнервени шофьори излизаха от колите си, за да запалят по цигара, а пътниците от градския транспорт продължиха пеш. Движението на автомобили по цялото „Цариградско шосе” в посока центъра спря. Изнервен от задръстването шофьор | ||