Стена падна върху роми в София
София - Срутване на сграда

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Срутване на сграда

дата: 11.01.2008
тегло: 233 KB
размери: 2000X1328 px
автор: Добрин Кашавелов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Стена падна върху роми, които са направили опит за кражба на метали за скрап в двора на бившето предприятие „Балканкар Средец” тази вечер в София.   Две жени и един мъж са затиснати от стената, която са подкопавали за да достигнат до металите. Една от пострадалите е с тежка черепно-мозъчна травма, другите нямат сериозни наранявания. Сградата в района на “Балканкар Средец” на булевард “Тотлебен” е имала всички разрешения за събаряне, за да се освободи място за ново строителство. Имотът е частна собственост и журналисти не бяха допуснати до срутената сграда.
Охраната на обекта затвори вратите на входа на бившето предприятие „Балканкар Средец”
сграда,роми,срутване,инцидент,Балканкар Средец