| Кметът на Бургас Димитър Николов покани на среща управници във връзка със скандалния филм "Баклава" Бургас - Училище "Александър Георгиев - Коджакафалията" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Училище "Александър Георгиев - Коджакафалията"
дата: 08.01.2008 тегло: 395 KB размери: 1330X2000 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Кметът на Бургас Димитър Николов покани на среща утре 09.01 в 09:00 часа, директора на „Социално подпомагане” Бургас Вълчо Вълчев , Елена Инджова – началник отдел „Закрила на детето”, Елена Рунева – временно изпълняваща длъжността Директор на дома „Ал. Г. Коджакафалията”, както и госпожа Мурат – от областната дирекция за „Закрила на детето”. Поканата за среща е във връзка със скандалните медийни материали от последните два дни за участие на деца от интерната в снимките на филма „Баклава”. Кметът ще се запознае с версиите по случая от отговорните институции. При установяване небрежност от страна на служители, кметът ще настоява пред съответното министерство да наложи необходимите административни наказания на виновните лица. Кметът ще разговаря и с комисар Павлин Димитров, директор на ОДП Бургас, качените в интернет клипове рекламиращи филма „Баклава” да бъдат свалени, тъй като те унижават достойнството на децата от дома. Училище "Александър Георгиев - Коджакафалията" | ||