Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет
София - МС - Работна среща за безводието

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - МС - Работна среща за безводието

дата: 26.06.2026
тегло: 363 KB
размери: 1200X1600 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

В Министерският съвет се провежда работна среща, по случай проблема с безводието, водопроводите и напоителните системи. В срещата участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков и представители на ресорните ведомства. Министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков съобщи пред журналисти, че са набелязани краткосрочни и средносрочни мерки, за да се минимизира или избегне водният режим за Плевен и Ловеч още през текущата година.
работна, среща,безводие, министър