| Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет София - МС - Работна среща за безводието | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - МС - Работна среща за безводието
дата: 26.06.2026 тегло: 321 KB размери: 1200X1600 px автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/ |
|
| Регистрирай ме | ||
| В Министерският съвет се провежда работна среща, по случай проблема с безводието, водопроводите и напоителните системи. В срещата участват министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков и представители на ресорните ведомства.
Министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков съобщи пред журналисти, че са набелязани краткосрочни и средносрочни мерки, за да се минимизира или избегне водният режим за Плевен и Ловеч още през текущата година. | ||