Министър Енчо Керязов награди с почетни плакети европейските шампионки по бадминтон и карате
София - Министър Керязов - награждаване на европейски шампионки по бадминтон и карате

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Министър Керязов - награждаване на европейски шампионки по бадминтон и карате

дата: 22.06.2026
тегло: 1298 KB
размери: 2152X3227 px
автор: БУЛФОТО - външни кореспонденти
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов награди с почетни плакети европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви. Българските състезателки триумфираха с титлата на женския турнир на двойки на Европейското първенство в Уелва, Испания. Министърът отличи с почетен плакет и състезателката по карате Теодора Цанева. Българската националка завоюва сребърен медал в категория до 50 кг кумите на Европейското първенство във Франкфурт, Германия.
министър Керязов и Стефани Стоева
министър,награждаване,европейски,шампионки,бадминтон,карате