Започна срещата за бъдещето на Природен парк „Витоша“ в МРРБ
София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - среща за бъдещето на Витоша в МРРБ

дата: 22.06.2026
тегло: 4138 KB
размери: 2592X4608 px
автор: Андрей Велчев / www.luboslovie.bg/
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Министерството на регионалното развитие и благоустройството вече започна съвместната среща между представители на законодателната и изпълнителната власт, експерти и граждански организации, посветена на бъдещето на Природен парк „Витоша“. Основна тема на обсъжданията са необходимите законодателни промени и възможностите за устойчиво развитие на парка. В дискусията участват председателят на Народното събрание, министри, заместник-министри, народни представители, представители на гражданската платформа „Витоша за всички“ и експерти. След края на срещата е предвиден брифинг за медиите.
среща, министър, министерство,експерти,Витоша