Филип Агион и Мо Гаудат представят бъдещето. Всичко от Ден 3 на Green Transition Forum 6.0
София - 'Форум Грийн транзишън форум'- лекция на Филип Агийон

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - 'Форум Грийн транзишън форум'- лекция на Филип Агийон

дата: 03.06.2026
тегло: 2213 KB
размери: 2975X4462 px
автор: Евгени Димитров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

На Международния форум Green TrНобеловият лауреат Филип Агион и футуристът Мо Гаудат са основните лектори в третия ден на Green Transition Forum 6.0 в София. Международната конференция, организирана от Dir.bg, продължава до 5 юни и събира икономисти, представители на бизнеса и европейските институции. Дискусиите се фокусират върху преосмислянето на растежа в условията на геополитически конфликти и край на евтините енергийни ресурси. Уникалният потенциал на българския човешки капитал предоставя изключителна възможност за прескачане на традиционните етапи на развитие и изпреварване на старите икономически сили. В съвременната ера на демографски срив и структурни капани качественото образование се очертава като основно спасение за дългосрочния пазарен просперитет. Тези стратегически изводи изпъкнаха в лекцията, с която нобеловият лауреат Филип Агион откри третия ден на Green Transition Forum 6.0 - най-голямата платформа в Централна и Източна Европа за дискусии по устойчиво развитие и икономическа трансформация.
проф. д-р инж. Илия Гърков Изпълнителен вицепрезидент и главен оперативен директор, "ДПМ Металс"
форум,зелен,преход,дискусия,лекция,Филип,Агийон