| Тържествен ритуал по зачисляване в резерва на последната смяна срочнослужещи София - Изпращане на последните наборници | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Изпращане на последните наборници
дата: 25.11.2007 тегло: 300 KB размери: 2000X1339 px автор: Добрин Кашавелов |
|
| Регистрирай ме | ||
| На тържествен ритуал пред Паметника на незнайния войн връчиха грамоти на последните наборни военнослужещи от Софийския гарнизон днес. С него се слага край на задължителната наборна военна служба в България. На церемонията присъстваха министърът на отбраната Веселин Близнаков, началникът на Генералния щаб на Българската армия генерал Златан Стойков, председателят на Комисията по отбрана в парламента Ангел Найденов, депутати, висши военни. Със заповед на министъра последният набор военнослужещи се награждава със специална грамота за вярна служба и комплект камуфлажно облекло. От началото на декември България ще има професионална армия. | ||