| „Синергон холдинг” АД продаде „Електроди” АД на шведската група ESAB София - Пресконференция на "Синергон холдинг" АД за продажбата на "Електроди" АД | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Пресконференция на "Синергон холдинг" АД за продажбата на "Електроди" АД
дата: 22.10.2007 тегло: 511 KB размери: 1603X2000 px автор: Миро Златев |
|
| Регистрирай ме | ||
| „Синергон холдинг” АД финализира сделката по продажбата на 95,12% от капитала на „Електроди” АД на шведската холдингова група ESAB, обяви на пресконференция в столицата Бедо Доганян, председател на надзорния съвет на „Синергон холдинг”. Първоначалната стойност на продажбата е 6 800 000 евро, като крайната цена ще бъде известна след изготвянето на приключителен баланс към датата на сделката, като сумата ще бъде изчислена на база нетния оборотен капитал на дружеството. ESAB е световен лидер в производството на консумативи и оборудване за заваряване и рязане. Бедо Доганян (вляво), председател на надзорния съвет на „Синергон холдинг” АД и Питър Хусън, директор по интеграцията на ESAB | ||