| Благотворителен концерт по повод Деня на „Белия бастун” София - Поп и рок изпълнители пяха за Деня на "Белия бастун" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Поп и рок изпълнители пяха за Деня на "Белия бастун"
дата: 16.10.2007 тегло: 535 KB размери: 1217X2000 px автор: Владо Мачоков |
|
| Регистрирай ме | ||
| С благотворителен концерт в НДК отбелязаха Деня на “Белия бастун” – Международен ден на незрящите хора снощи. Инициативата е под патронажа на проф. Стефан Данаилов, министър на културата и г-жа Емилия Масларова, министър на труда и социалната политика . По време на концерта водещата Милена от "Тройка на разсъмване" по радио "Витоша" обяви и победителите от конкурса за написване на стихотворение, есе или песен на тема "Равни възможности за всички" - провел се през август и септември 2007 г. В благотворителната акция за набиране на средства и изграждане на Национален консултативно-образователен център за незрящи хора участваха известни поп- и рок изпълнители. За публиката свириха група "Епизод", група "Пюр 6", Крум, група "Веселите момчета", Десислава Иванова, група "Соларис", Мариана опова, Светла Иванова, Калин Вельов и Нина Николина. Моменти от концерта | ||