| Строят регионален център за изгаряне на болнични отпадъци в Пловдив Пловдив - Първа копка на инсталации за изгаряне на болнични отпадъци в града на тепетата | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Първа копка на инсталации за изгаряне на болнични отпадъци в града на тепетата
дата: 05.10.2007 тегло: 835 KB размери: 1467X2000 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Кметът на Пловдив доктор Иван Чомаков и Дичо Дафов, главен инженер на Общината, направиха първа копка на регионална инсталация за изгаряне на болнични отпадъци. Екологичният обект е част от Споразумението за финансова помощ между правителствата на Република България и Конфедерация Швейцария и ще обслужва областите Пловдив, Пазарджик, Хасково, Смолян и Кърджали. За изграждане на обекта са предвидени 12 600 000 лева капиталови разходи, като участието на Общината е 1 600 000 лева.От Швейцарското правителство е осигурено съвременно техническо оборудване на стойност над 3 милиона швейцарски франка. Доктор Иван Чомаков и Дичо Дафов, главен инженер правят първа копка на регионална инсталация за изгаряне на болнични отпадъци | ||