Строят регионален център за изгаряне на болнични отпадъци в Пловдив
Пловдив - Първа копка на инсталации за изгаряне на болнични отпадъци в града на тепетата

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Първа копка на инсталации за изгаряне на болнични отпадъци в града на тепетата

дата: 05.10.2007
тегло: 835 KB
размери: 1467X2000 px
автор: www.plovdiv24.com
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Кметът на Пловдив доктор Иван Чомаков и Дичо Дафов, главен инженер на Общината, направиха първа копка на регионална инсталация за изгаряне на болнични отпадъци.  Екологичният обект е част от Споразумението за финансова помощ между правителствата на Република България и Конфедерация Швейцария и ще обслужва областите Пловдив, Пазарджик, Хасково, Смолян и Кърджали. За изграждане на обекта са предвидени 12 600 000 лева капиталови разходи, като участието на Общината е 1 600 000 лева.От Швейцарското правителство е осигурено съвременно техническо оборудване на стойност над 3 милиона швейцарски франка.
Доктор Иван Чомаков и Дичо Дафов, главен инженер правят първа копка на регионална инсталация за изгаряне на болнични отпадъци
Кмет,Пловдив,доктор,Иван Чомаков,Дичо Дафов,главен инженер,първа копка,регионална инсталация,изгаряне,болнични отпадъци,Екологичен,обект,Споразумението за финансова помощ