| Ректорът на СУ „Климент Охридски” Боян Биолчев откри студентската учебна година София - Начало на студентската учебна година в СУ "Климент Охридски" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Начало на студентската учебна година в СУ "Климент Охридски"
дата: 01.10.2007 тегло: 494 KB размери: 1350X2000 px автор: Добрин Кашавелов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Ректорът на СУ „Климент Охридски” Боян Биолчев откри студентската учебна година в аулата на университета. Той пожела успех на новоприетите студенти и успешно дипломиране на завършващите, а на всички останали да се учат и да са горди с това, че са възпитаници на висшето учебно заведение. Професор Биолчев изтъкна факта, че е възпитаник на чуждестранен университет, но е един от малкото, които са се върнали в България, за да живеят и преподават и призова всички, които са учители или имат връзка с учебния процес да помогнат за прекратяването на „изтичането на мозъци” от България. Студенти пред сградата на СУ "Климент Охридски" чакат началото на учебната година | ||