Ректорът на СУ „Климент Охридски” Боян Биолчев откри студентската учебна година
София - Начало на студентската учебна година в СУ "Климент Охридски"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Начало на студентската учебна година в СУ "Климент Охридски"

дата: 01.10.2007
тегло: 362 KB
размери: 2000X1339 px
автор: Кирил Христов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Ректорът на СУ „Климент Охридски” Боян Биолчев откри студентската учебна година в аулата на университета.  Той пожела успех на новоприетите студенти и успешно дипломиране на завършващите, а на всички останали да се учат и да са горди с това, че са възпитаници на висшето учебно заведение. Професор Биолчев изтъкна факта, че е възпитаник на чуждестранен университет, но е един от малкото, които са се върнали в България, за да живеят и преподават и призова всички, които са учители или имат връзка с учебния процес да помогнат за прекратяването на „изтичането на мозъци” от България.
Пловдивският митрополит Николай (в дясно) се кръсти докато звучи песента "Многая лета"
су,климент охридски,начало,учебна година,алма матер,университет,митрополит,