| "Светльо &The legends" изнесоха промо концерт в клуб „Black Box” София – Промо концерт на "Светльо & The legends" в клуб „Black Box” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Промо концерт на "Светльо & The legends" в клуб „Black Box”
дата: 29.09.2007 тегло: 431 KB размери: 2000X1312 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| В навечерието на предизборната кампания екс-вокалистът на група „Хиподил” Светослав Витков и музикантите от новият му проект "Светльо and The legends" изнесоха промо концерт с мотото „Аз не съм кмет” в София снощи. Клуб „Black Box” не можа да побере всички фенове на Светльо, дошли да чуят на живо песните от "Булгарно". Парчето "Заедно" от албума стана химн на ЦСКА, въпреки че Светльо е левскар. Скоро той ще издаде и книгата си за пънка, "Кравай" и арестите на групата. Светослав Витков,екс-вокалист на "Хиподил" изнася концерт с песните от албума "Булгарно" | ||