| Бойко Борисов представи новата система за видеонаблюдение на училищата София – Представяне на система за видеонаблюдение в столичните училища от Бойко Борисов | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Представяне на система за видеонаблюдение в столичните училища от Бойко Борисов
дата: 14.09.2007 тегло: 580 KB размери: 1576X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Кметът на София Бойко Борисов представи. в 23 СОУ „Фредерик Жулио – Кюри” проект за въвеждане на система за видео наблюдение в столичните училища и детски градини. В училището са монтирани 8 броя камери чрез които се наблюдават входовете на сградата и на двора, самия двор и всички онези места, в които са съществували проблемни ситуации. Камерите подават информация при охраната на училището , както и в Оперативния център за контрол , които е разположен в Столична община и Центъра в Столична дирекция на полицията. При представянето присъстваха Йорданка Фандънова, заместник-кмет “Култура, образование”, Ваня Кастрева, началник РИО шефове от столичната полиция и Община „Слатина”. Кметът на столицата заяви, че до края на годината в системата ще бъдат включени 45 училища и 26 детски градини в осем столични райони- Средец, Оборище, Сердика, Слатина, Изгрев, Лозенец , Триадица и Красна поляна. | ||