Бойко Борисов представи новата система за видеонаблюдение на училищата
София – Представяне на система за видеонаблюдение в столичните училища от Бойко Борисов

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София – Представяне на система за видеонаблюдение в столичните училища от Бойко Борисов

дата: 14.09.2007
тегло: 629 KB
размери: 2000X1320 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Кметът на София Бойко Борисов представи. в 23 СОУ „Фредерик Жулио – Кюри” проект за въвеждане на система за видео наблюдение в столичните училища и детски градини. В училището са монтирани 8 броя камери чрез които се наблюдават входовете на сградата и на двора, самия двор и всички онези места, в които са съществували проблемни ситуации. Камерите подават информация при охраната на училището , както и в Оперативния център за контрол , които е разположен в Столична община и Центъра в Столична дирекция на полицията. При представянето присъстваха Йорданка Фандънова, заместник-кмет “Култура, образование”, Ваня Кастрева, началник РИО шефове от столичната полиция и Община „Слатина”. Кметът на столицата заяви, че до края на годината в системата ще бъдат включени 45 училища и 26 детски градини в осем столични райони- Средец, Оборище, Сердика, Слатина, Изгрев, Лозенец , Триадица и Красна поляна.
Бойко Борисов използва новата рампа за деца с увреждания в училището
кмет,бойко борисов,представяне,видеонаблюдение,училище,детска градина,Йорданка Фандъкова