| Представиха Национална стратегия за развитие на електротехническата промишленост София – Пресконференция за Националната стратегия за развитие на електротехническата промишленост в обединена Европа | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София – Пресконференция за Националната стратегия за развитие на електротехническата промишленост в обединена Европа
дата: 11.07.2007 тегло: 401 KB размери: 1644X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| Национална стратегия за развитие на електротехническата промишленост за достойно място в обединена Европа представиха днес на пресконференция в Министерството на икономиката и енергетиката. В пресконференцията участваха заместник-министър Анна Янева, посланикът на Германия у нас Михаел Гайер, Румен Атанасов, председател на КЕТБ, Мариета Славкова и Михаил Манев от Бюрото на „GTZ”. Стратегията е разработена от експертен екип с ръководител Соня Ангелова със съдействието на Германското дружество за техническо сътрудничество (GTZ) и други институции в България. Соня Ангелова ръководител на екипа експерти изработил Стратегията | ||