Представиха Национална стратегия за развитие на електротехническата промишленост
София – Пресконференция за Националната стратегия за развитие на електротехническата промишленост в обединена Европа

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София – Пресконференция за Националната стратегия за развитие на електротехническата промишленост в обединена Европа

дата: 11.07.2007
тегло: 448 KB
размери: 1579X2000 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Национална стратегия за развитие на електротехническата промишленост за достойно място в обединена Европа представиха днес на пресконференция в Министерството на икономиката и енергетиката. В пресконференцията участваха заместник-министър Анна Янева, посланикът на Германия у нас Михаел Гайер, Румен Атанасов, председател на КЕТБ, Мариета Славкова и Михаил Манев от Бюрото на „GTZ”. Стратегията е разработена от експертен екип с ръководител Соня Ангелова със съдействието на Германското дружество за техническо сътрудничество (GTZ) и други институции в България.
Румен Атанасов, председател на Камарата на електротехниката в България (КЕТБ представя Стратегията на пресконференцията
Национална стратегия за развитие на електротехническата промишленост,обединена,Европа,пресконференция,Министерство на икономиката и енергетиката,заместник-министър,Анна Янева,посланик на Германия,Михаел Гайер,България,Румен Атанасов,председател на КЕТБ,Мариета Славкова,Михаил Манев,бюро,GTZ,експертен екип,ръководител,Соня Ангелова,Германското дружество за техническо сътрудничество,