| Най-голямото яхтено пристанище в България – “Марина Диневи” в Свети Влас отвори врати Свети Влас - Отркиване на яхтеното пристанище "Марина Диневи" на братя Диневи | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Свети Влас - Отркиване на яхтеното пристанище "Марина Диневи" на братя Диневи
дата: 24.06.2007 тегло: 469 KB размери: 1216X2000 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Най-голямото яхтено пристанище в България – “Марина Диневи” на братя Диневи в Свети Влас отвори врати снощи. Лично министърът по европейските въпроси Гергана Грънчарова, заедно със собствениците Йордан и Динко Диневи преряза лентата на официалното откриване. Пристанището носи престижната международна награда за инвестиции – Bentley от 2005-а година, а най-доброто сред яхтените списания в света Boat International го включи в каталога си за най-добрите пристанища за яхти през 2008 г. Изданието отваря раздел „Черно море”, специално за комплекса за яхти в Свети Влас. “Марина Диневи” е модерно съоръжение, което покрива всички стандарти в областта. От 1 май 2007 г. комплексът е гранична точка на България с всички страни, с излаз на Черно Море, и с капацитет 300 яхти, 50 от които в най- големия „Кралски клас” (над 25 метра). Всяко място има стандартно оборудване с ток, вода, цифрова телевизия, телефон, факс, безжичен интернет и мобилно зареждане с гориво до всяка точка на кея. “Марина Диневи” разполага още със сервизен център с работилница, магазин за части, обучение и наемане на капитани и квалифициран персонал, развлекателни заведения, петзвезден хотел “Палас”, 2 ресторанта, басейн и казино. Сливенският митрополит Иоаникий освещава комплекс "Марина Диневи" | ||