| Приватизираха фирма „Градски транспорт” в Пловдив Пловдив - Приватизиране на фирма "Градски транспорт" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Приватизиране на фирма "Градски транспорт"
дата: 21.05.2007 тегло: 617 KB размери: 1916X3008 px автор: Иво Янев |
|
| Регистрирай ме | ||
| Фирма "Сити Транс" приватизира „Градски транспорт” - Пловдив днес. Директорът на фирмата приватизатор Ангел Батаклиев придоби контролния пакет акции от 67% на общинската компания. Сделката е на стойност 5 128 000 лева. Очаква се в кратки срокове да бъдат изплатени заплатите на пловдивските шофьори. Обещанието на новият собственик е да обнови изцяло автомобилния парк до 1 година. Чавдар Марев - ПОАП (вляво) и Ангел Батаклиев,директор на "Сити Транс" (в средата) | ||