Приватизираха фирма „Градски транспорт” в Пловдив
Пловдив - Приватизиране на фирма "Градски транспорт"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Приватизиране на фирма "Градски транспорт"

дата: 21.05.2007
тегло: 617 KB
размери: 1916X3008 px
автор: Иво Янев
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Фирма "Сити Транс" приватизира „Градски транспорт” - Пловдив днес.   Директорът на фирмата приватизатор Ангел Батаклиев придоби контролния пакет акции от 67% на общинската компания. Сделката е на стойност 5 128 000 лева. Очаква се в кратки срокове да бъдат изплатени заплатите на пловдивските шофьори. Обещанието на новият собственик е да обнови изцяло автомобилния парк до 1 година.
Чавдар Марев - ПОАП (вляво) и Ангел Батаклиев,директор на "Сити Транс" (в средата)
градски транспорт,приватизация,общинска фирма,акции,Чавдар Марев,Ангел Батаклиев