Започна четвъртото издание на SPICE MUSIC FESTIVAL 2022 Бургас - SPICE MUSIC FESTIVAL 2022 | ||
| ||
Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - SPICE MUSIC FESTIVAL 2022
дата: 06.08.2022 тегло: 3271 KB размери: 1993X3000 px автор: Румен Раканов |
|
Регистрирай ме | ||
Четвъртото издание на най-мащабния музикален фестивал по българското Черноморие SPICE Music Festival започна и превърна Пристанище Бургас в арена за музиката от 90-те, танци и добро настроение!
Basic Element, Baby D и Londonbeat също се подготвят да се включат в шеметния тридневен музикален маратон, заедно с носителя на две награди Грами Shaggy, шведския изпълнител с персийски корени Arash, който подготвя впечатляващ 90- минутен спектакъл за феновете си в България; легендарните Gipsy Kings, Уилям Нерейн от групата Double You, Lonna.
Тази година SPICE Music Festival ще е още по-мащабен и ще се разположи на две сцени – основната сцена и DISCO сцената, за която ще трябва да си припомните как се танцува Ламбада, защото на нея ще се качат KAOMA. Очакваме също и Fab Morvan от MILLI VANILLI, The Weather Girls с вечния им хит „It’s Raining Men“, Ottawan с „Hands Up“, „D.I.S.C.O.” и Boney M.Xperience. В програмата на SPICE Music Festival ще се включи и на един от емблематичните гласове на 90-те години – бившата вокалистка на „M People“ Хедър Смол, както и Трик, Трамвай №5, Искрен Пецов и шоуто на DEEP ZONE Project - Deep Zone All Stars, както и Панайот Панайотов, който ще изпее предпремиерно новото си актуално парче „Мижав интерес“.
Уилям Нерейн |