Кметът на Пловдив изтегли жребия за международния тенис-турнир Fed Cup
Пловдив - Теглене на жребия за международния тенис-турнир Fed Cup

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Теглене на жребия за международния тенис-турнир Fed Cup

дата: 17.04.2007
тегло: 381 KB
размери: 1252X2000 px
автор: Иво Янев
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Кметът на град Пловдив доктор Иван Чомаков изтегли днес жребия за стартиращия утре международен тенис-турнир Fed Cup. Група А включва състезатели на Швейцария, Холандия, Дания и Румъния. В група Б влизат Беларус, Украйна, Унгария и Литва. В група С са Сърбия, Словения, Естония и Швеция, а в последната група D начело е България, следвана от
Великобритания, Люксембург и Полша.
Любо Петров, Диа Евтимова и Иво Братанов (от ляво на дясно)
тенис турнир,фед къп,пловдив,жребий,Любо Петров,Диа Евтимова,Иво Братанов