България U21 не успя да победи и Молдова U21 с човек повече
София - Футбол - България U21 - Молдова U21 -Квалификация

България U21 и Молдова U21 завършиха при резултат 0:0 на стадион “Славия”, където се игра квалификационен мач от Група “Е” за Евро 2023. “Лъвчетата” допуснаха неприятна загуба като гости преди няколко дни от лидера Нидерландия.В края на първото полувреме гостите останаха в намален състав след червен картон на Денис Йесенау, а в началото на втората част попадение на Мартин Минчев бе отменено заради засада.
По този начин "лъвчетата" до голяма степен изгубиха шанс за класиране на Евро 2023, оставяйки на петата позиция с актив от седем точки, докато Молдова е трета с осем.