Кметът на Несебър Магдалена Мандулева получи приза за "Ефективно управление на зелената система" на връчването на годишните награди "Зелена община" в Слънчев бряг
к.к. Слънчев бряг - Връчване на годишните награди "Зелена община"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

к.к. Слънчев бряг - Връчване на годишните награди "Зелена община"

дата: 17.03.2007
тегло: 368 KB
размери: 1044X1600 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Кметът на община Несебър Магдалена Мандулева получи приза за "Ефективно управление на зелената система" на връчването на годишните награди "Зелена община" в хотел "Хризантема" в к.к."Слънчев бряг".  Програмата е създадена от "Аквамат 2000" и цели подпомагане на устойчивото развитие на българските общини, осъвременяването на стари и създаването на нови зелени системи на територията на общините.

Магдалена Мандулева с наградата в категория "Ефективно управление на зелената система"
зелена община,награди,слънчев бряг,хризантема,магдалена мандулева,мандулева,кмет,кметица,несебър,кмет на несебър,кметица на несебър