| Магдалена Мандулева е новият кмет на община Несебър Несебър - Магдалена Мандулева - нов кмет | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Несебър - Магдалена Мандулева - нов кмет
дата: 11.03.2007 тегло: 270 KB размери: 787X508 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Инженер Магдалена Мандулева е първата жена кмет в историята на Несебър. Тя е избрана на тази длъжност на вчерашното извънредно заседание на Общински съвет-Несебър с квалифицирано мнозинство. За инж. Мандулева гласуваха 11 от 19 присъстващи на сесията общински съветници. 8 от 19 гласа събра вторият предложен кандидат-Иван Цанев. От общо 21 общински съветници, на сесията присъстваха 19, двама съветници отсъстваха по обективни причини. Извънредната сесия на ОбС Несебър се проведе след влязло в сила решение на Общинска избирателна комисия Несебър /ОИК/, с което на основание чл. 42 ал.1 т. 7 и ал. 3 от ЗМСМА, ОИК прекрати правомощията на досегашния кмет Николай Трифонов. Той замина на дипломатическа работа в Одеса, Украйна. Инж. Мандулева е досегашен директор на Дивечовъдно стопанство-Несебър. Завършила е Лесотехническия университет в София и следдипломна квалификация по икономика в УНСС-София. Тя е общински съветник от гражданската квота на “Либерален съюз” и председател на Комисията по екология в ОбС-Несебър. | ||