ЦСКА победи Левски след обрат с 2:1
София - Футбол - ЦСКА - Левски

ЦСКА победи Левски след обрат с 2:1 на стадион "Васил Левски" в дербито от 9-ия кръг на Първа лига.
Георги Миланов даде аванс на „сините” в 28-ата минута, след гол със задна ножица. Греъм Кери възстанови равенството с попадение в последната минута на първото полувреме. „Червените” бяха по-дейният отбор през втората част, а това се материализира в попадение на Жорди Кайседо за 2:1 в 65-ата минута.
С успеха ЦСКА се изкачи до третото място във временното класиране, като тимът е с 16 точки след шест изиграни мача. Левски пък е 11-ти с осем точки и продължава да няма победа в Първа лига под ръководството на Станимир Стоилов, след като той се завърна в отбора от „Герена”.