Вим Вендерс купонясва с приятели в Black Label
София - Вим Вендерс на парти в клуб "Black Label"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Вим Вендерс на парти в клуб "Black Label"

дата: 06.03.2007
тегло: 458 KB
размери: 1557X2000 px
автор: Андрей Михайлов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Световно известният немски режисьор Вим Вендерс разпусна вчера в столичния клуб Black Label с приятели и колеги.  След натоварения ден при пристигането му в България за София филм фест, редицата пресконференции и интервюта, Вендерс предпочете компанията на шефа на феста Стефан Китанов - Кита и изпълнителният директор на МТел Йозеф Винатцер. Да се позабавляват на партито дойдоха още медийният експерт Георги Лозанов със съпругата си Галя Георгиева, шефът на "Бояна филм" Евгени Михайлов, директорът на НДК Христо Друмев, PR-мениджърът на МТел Коко Каменаров, певицата Светла Иванова.

Георги Лозанов
вим вендерс,режисьор,black label,парти,купон,софия филм фест,георги лозанов