ЦСКА победи Ботев Враца с 2:1(НОВИ СНИМКИ)
София - Футбол - efbet Лига - ЦСКА - Ботев Враца

ЦСКА победи Ботев Враца с 2:1 и излезе на трето място във временото класиране. В 17-ата минута на двубоя след центриране на Занев, Керчев си отбеляза автогол, след като Тиаго не успя да играе с топката. В 37-ата минута удар на Антов нацели гредата на Костов. В 57-ата минута Али Соу направи резултата 2:0, след като от няколко метра прониза Костов, а асистенцията дойде от Кери. В 64-ата минута Даниел Генов върна гостите в мача с гол, след като се възползва от грешка на вратаря Бусато.
След петата поредна победа в първенството ЦСКА излезе на 3-ото място с актив от 30 точки, колкото има и втория Локомотив Пловдив. Ботев Враца е на 10-ото място с 15.