Черноморец Балчик отстрани Септември София за Купата на България по футбол, племенник на Пол Гаскойн изгледа срещата
Балчик - Черноморец - Септември София - Футбол - Купа България

Третодивизионният Черноморец Балчик победи с 1:0 Септември София и продължава на осминафинал в турнира за Купата на България.
Единственото попадение вкара юношата на Черно море Варна Данаил Димов от дузпа още в 4-ата минута на двубоя, което се оказа и единственото попадение в двубоя. Племенник на легендата на английския футбол Пол Гаскойн ще играе в „Черноморец“ (Балчик), съобщиха от клуба. Камерън Гаскойн, който скоро ще стане на 19 години, е юноша на „Нюкасъл“. От днес е настанен в Балчик и ще бъде картотекиран. От трибуната Камерън изгледа мача, в който третодивизионният „Черноморец“ изхвърли от борбата за Купата на България столичния „Септември“, който е на четвърто място във Втора лига.