Царско село попари Лудогорец в последната минута
Разград - Футбол - Лудогорец - Царско село

Царско село попари домакина Лудогорец с гол в 94-та минута за крайното 1:1 в първи мач от 9-ия кръг на родното първенство.
В 27-ата минута Иван Бандаловски игра неуспешно и вместо с глава удари топката с ръка, а арбитърът посочи бялата точка. Зад топката застана Ихиньо Марин, който откри резултата.
В 83-ата минута домакините получиха и втора дузпа. Влезлият като резерва Клаудиу Кешерю обаче прати топката от наказателния удар високо над вратата.
В последната минута на продължението на редовното време Марков подаде висока топка в наказателното поле, където Балтанов засече с глава кълбото в мрежата на разградчани.