ЦСКА победи Сайрийнс с 2:1 с гол в последната минута, гостите пропускат дузпа(НОВИ СНИМКИ)
София - Лига Европа - ЦСКА - Сайрийнс

ЦСКА победи малтийския Сайрийнс с резултат 2:1 в мач от първия квалификационен кръг от елиминационната фаза на Лига Европа. Максуел да Силва от гостите откри резултата в 69-ата минута, а шест по-късно резервата Ахмед Ахмедов изравни резултата след подаване на друга резерва – Юнус Санкаре. В последната минута от редовното време Али Соу оформи крайния резултат и голът му, на практика, изхвърли Сайрийнс от Лига Европа. По този начин „червените” очакват жребия на 31-и август за втория квалификационен кръг.