| “Ford S-Max” е Автомобил на годината в България София - Церемония по обявяването на Автомобил на годината 2007 | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Церемония по обявяването на Автомобил на годината 2007
дата: 15.12.2006 тегло: 435 KB размери: 1504X2000 px автор: Миро Златев |
|
| Регистрирай ме | ||
| Журито на ежегодния конкурс Автомобил на годината присъди снощи голямата награда на “Ford S-Max”. На церемонията в “Кемпински хотел Зографски” призове получиха още “Мецедес Бенц Актрос” в класа товарни автомобили, “Toyota RAV4” при автомобилите 4x4 и “Skoda rumster” е отличен сред вановете. Организаторите на конкурса Съюзът на вносителите на автомобили в България (СВАБ) и Прес автоклуб “Бълагрия” връчиха награди и на Калина Йорданова от “Рено Нисан” за най-работлив PR и Георги Луканов журналсит от “24 часа” за популяризиране дейността на СВАБ и развитието на пазара на нови автомобили. "Ford S-Max" - Автомобил на годината 2007 | ||