| Агенцията по приватизацията не подписа договора с "Хеброс бус" за продажбата на пловдивския “Градски транспорт” Пловдив - Пресконференция на ръководството на "Хеброс бус" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Пресконференция на ръководството на "Хеброс бус"
дата: 29.11.2006 тегло: 492 KB размери: 1500X2000 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Късно снощи стана ясно, че надзорния съвет на Агенцията по приватизация не подписа с "Хеброс бус" договора за продажба на пловдивската фирма “"Градски транспорт”. Днес на пресконференция в Пловдив управителят на фирмата купувач Веселин Дошков и адвокат Евелина Божикова разясниха, че сделката не е сключена, защото надзорния съвет на агенцията в последния момент е направили промени по договора. Според ръководството на “Хеброс бус” това е недопустимо и обмислят да обжалват решението на Агенцията по приватизация. Междувременно стана ясно, че фирмата е предприела конкретни мерки по инвестиционната си програма и е осигурила четири нови автобуса за нуждите на градксия превозвач, а до края на седмицата се очаква да пристигнат още седем. Като цяло са договорени 20 буса "Мерцедес". Започнати са преговори и с фирмата "МАН" за доставка на още возила. Веселин Дошков с адвокат Евелина Божикова | ||