Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Марибор и Лудогорец завършиха при резултат 2:2 в мач реванш от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.
Равенството с голове на чужд терен класира разградчани за четвърти път в груповата фаза на втория по сила евротурнир. Първата среща в България приключи при 0:0.
Мачът започна отлично за играчите на Станислав Генчев и на почивката те водеха с 2:0 след голове на Марселиньо и Клаудиу Кешеру. След паузата обаче допуснаха две бързи попадения дело на Таварес и Пожег. Така последните минути на срещата станаха доста нервни, но до пълен обрат не се стигна.