ЦСКА елиминира Осиек след дузпи на реванша в Хърватия

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

ЦСКА елиминира Осиек и се класира за третия предварителен кръг на Лига Европа, след изпълнение на дузпи в реванша в Хърватия.
Редовното време приключи при 1:0 в полза на домакините, след гол на Майсторович в 27-ата минута, с който те заличиха червената преднина със същия резултат от двубоя в София.
Така се стигна до две продължения от по 15 минути, в които не падна нов гол и се стигна до изпълнение на дузпи. При тях в герой за българския тим се превърна вратарят Черниаускас, който спаси удара на Бочкай от бялата точка, а Шкорич пропусна, стреляйки над вратата. Пропуск за ЦСКА направи само Жеферсон и така червените се класираха за третия предварителен кръг на ЛЕ, където ще срещнат украинския Зоря (Луганск).