Ференцварош победи Лудогорец и в Разград
Разград - Футбол - Лудогорец - Ференцварош

Ференцварош победи Лудогорец с 3:2 в среща реванш от първи предварителен кръг и с общ резултат 5:3 ги елиминира от Шампионската лига.
Кхаратин (17')и Шкварка (21') зашлевиха звучен двоен шамар на разградчани само в рамките на четири минути. Шансът обаче не обърна гръб на домакините и 3 минути по-късно Георги Терзиев (24') върна надеждите им с гол след корнер. Сериозен удар по възродените амбиции на Лудогорец нанесе Якуб Шверчок. Полякът бе задържан от Ловренчич в наказателното поле и сам изпълни 11-метровия наказателен удар, но с нескопосана версия на стил "Паненка", при която вратарят на "Фради" спаси удара. Токмак Нгуен довърши рано-рано разградчани с гол в 48-та минута, при който топката рикошира в Горалски. Хайстер си вкара автогол в 69-та минута за 2:3. В 81-та Козмин Моци разбра, че бруталните му влизания, взаимствани от свободните боеве, не минават в Европа и видя заслужено червения картон.
Първият двубой между двата тима завърши 2:1 отново в полза на унгарците.