Черно море победи ЦСКА във Варна
Варна - Футбол - Черно море - ЦСКА

Черно море победи ЦСКА с 2:0 в мач от 21-ия кръг на Първа лига на стадион "Тича" във Варна. Ндонгала откри резултата в полза на домакините в 7-та минута, след лошо отиграване на Бодуров в наказателното поле. В 62-та минута домакините вкараха втория си гол от явно положение на засада на Ндонгала при центрирането на Енчев. Секунди преди да се стигне до този съдийски гаф, главният рефер Стефан Апостолов направи друга груба грешка - отсъди несъществуващ фаул срещу Евандро, когато топката срещна лицето на бразилеца, а не ръката му. При тази ситуация Евандро се откъсваше в потенциално опасна контраатака.