Будинов поряза с ножица Левски в края за изненадваща точка на Септември
София - Футбол - Септември - Левски

Влезлият като резерва Мирослав Будинов шокира Левски с гол в 94-та минута и така донесе точка за Септември с равенството 2:2 в мач от 18-ия кръг на Първа лига.   Станислав Костов откри резултата в 60-ата минута с глава, след отлично подаване на Кабрал. Само шест минути по-късно Иван Стоянов изравни с удар между четирима "сини" на голлинията. Жерсон Кабрал вкара от много спорна дузпа в 80-ата минута. Две минути по-късно Септември остана и с 10 човека след втори жълт картон на Фабиано Алвеш. Мирослав Будинов обаче изравни с удар със странична ножица от границата на наказателното поле в 94-ата минута.