Септември победи отново Черно море
София - Футбол - Първа лига - Септември - Черно море

Септември сътвори обрат и победи "Черно море"с резултат 2:1 в първа среща от 16-тия кръг на Първа професионална лига. Двубоят се игра на Националния стадион "Васил Левски" пред погледа на националния селекционер Петър Хубчев. Двата отбора се срещнаха в началото на есенния дял на шампионата, където столичани надделяха над "моряците" с разгромното 5:1.В 55-ата минута Георги Илиев се възползва от грешка в защитата на Септември, отне топката и я подаде на Жоржиньо, който на празна врата не сгреши и изведе тима на Илиан Илиев напред в резултата. Десет минути по-късно Борис Галчев изравни резултата, след като би третият си пряк свободен удар, като този път порази вратата на Благой Макенджиев - 1:1. Победният гол за столичани падна в 81-ата минута, след като Тилев опита удар с глава, но прати топката в Ишмаел Байду, който с гърди успя да я насочи в мрежата за 2:1.