| Премиерът Сергей Станишев откри нова сграда на Стоматологичния факултет в Пловдив Пловдив - Откриване на нова сграда на Стоматологичния факултет | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Откриване на нова сграда на Стоматологичния факултет
дата: 18.10.2006 тегло: 484 KB размери: 1500X2000 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Министър председателят Сергей Станишев и министърът на здравеопазването проф. Радослав Гайдарски откриха новата сграда на Стоматологичния факултет на Медицинския университет в Пловдив. За пълното изграждане на Стомалогичния факултет са необходими още 7 милиона лева, каза ректорът на медицинския университет доц. Георги Паскалев. От общо седем катедри на факултета по дентална медицина в новата сграда са преместени само три. Георги Паскалев и Сергей Станише прерязват лентата | ||