България победи Кипър с 2:1 в Лигата на нациите
София - Футбол - България - Кипър

България победи в третият си мач в група 3 от Дивизия С в Лигата на нациите. Националите ни обърнаха отбора на Кипър от 0:1 за крайното 2:1. Апетитите на „лъвовете” определено се увеличиха след двете поредни победи над Словения и Норвегия, а това със сигурност вдига очакванията за тазвечершното домакинство срещу Кипър.Главен арбитър е сърбинът Срджан Йованович. Домакините допуснаха гол в 41-та минута, когато Григори Кастанос отбеляза за Кипър.Кирил Десподов изравни резултата в 59-тата минута.Девет минути по-късно Тодор Неделев с убийствено воле изведе България напред в резултата.След крайният успех България запазва първото място в групата.