С човек по-малко ЦСКА загуби от ФК Копенхаген с 1:2
София - ЦСКА - ФК Копенхаген

ЦСКА загуби от ФК Копенхаген с 1:2 първата среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа.  ЦСКА поведе с гол на Мауридес в 15-та минута след подаване на Десподов. В 41-ата минута Божидар Чорбаджийски получи директен червен картон, след като удари в лицето Даме Н'Дойе при единоборство в средата на терена. Денис Вавро порази вратата на ЦСКА в 64-ата минута, след като нанесе страховит изстрел, след който вратарят на ЦСКА Витаутас Черниаускас нямаше отговор. Гостите сътвориха пълен обрат в 74-тата минута, когато съдията свири дузпа за датския отбор за фаул на Десподов в наказателното поле. Кенан Кодро направи резултата 1:2.